Sesja wykonana dronem to wspaniały sposób na uchwycenie piękna i perspektywy z powietrza. Zdjęcia te są często stosowane w celach komercyjnych, takich jak reklamy nieruchomości, zdjęcia kompleksów sportowych, budynków firmowych, hal wielkopowierzchniowych lub do animacji granic geodezyjnych. Drona można również wykorzystać do uchwycenia piękna przyrody, miasta jak również do badania obszarów, które są trudno dostępne, takich jak klify, góry lub lasy. Posiadamy wiedzę i umiejętności w bezpiecznym pilotażu drona poparte certyfikatem ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego) według aktualnego prawa UE.

PAKIETY

Oferujemy trzy pakiety sesji dronowej

Zdjęcia dronem

Zdjęcia dronem z perspektywy lotu ptaka są co raz bardziej popularne i co raz więcej firm decyduje się na naszą ofertę fotografii dronowej. Wykonujemy zdjęcia wysokiej jakości i rozdzielczości, które można z powodzeniem umieścić na stronie firmowej, social mediach, w drukowanych folderach lub ulotkach firmowych.

Filmowanie dronem

Drony umożliwiają łatwe, stabilne i płynne ujęcia z powietrza, co daje możliwość uchwycenia dynamicznych scen, wspaniałych krajobrazów, budynków, koncertów i innych wydarzeń masowych. Nagrany materiał można wykorzystać w spotach reklamowych, teledyskach, dokumentach oraz w social mediach.

Zdjęcia + Wideo

Ten kompleksowy pakiet to sposób na uzyskanie wyjątkowych i atrakcyjnych wizualnie materiałów filmowych oraz zdjęć, podczas jednej realizacji. Zdjęcia i nagrania z drona z pewnością przyciągną uwagę odbiorców i zapadną im w pamięć. Jest on najczęściej wybieranym pakietem przez naszych klientów.

Zapytaj o ofertę

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą sesji z wykorzystaniem drona?

Zadzwoń, napisz lub zostaw do siebie kontakt!

Zadzwoń:

Wyślij do nas maila:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin.


KLIENCI DLA KTÓRYCH PRACUJEMY:

Zostań jednym z nich!