Fotografia motoryzacyjna
Fotografia motoryzacyjna

Kochamy piękne, szybkie i nowoczesne samochody, ale też i klasyczne oldtimery. Wykonujemy zdjęcia dla producentów samochodów, magazynów motoryzacyjnych, serwisów internetowych, dealerów, komisów samochodowych lub prywatnych kolekcjonerów. Najważniejsze jest uchwycenie charakteru, stylu i piękna samochodu lub motocykla.

Zdjęcia wykonujemy w różnych warunkach, od plenerów po hale wystawowe i studia. Często korzystamy z ciekawych i nietypowych ujęć, aby uchwycić każdy szczegół i zwrócić uwagę na unikalne cechy fotografowanego pojazdu. Mogą to być między innymi zdjęcia z lotu ptaka, zdjęcia w ruchu lub ujęcia z różnych perspektyw, które w interesujący i oryginalny sposób prezentują samochód, motocykl lub inny pojazd motorowy.

 

Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt studyjny, szybkostrzelne aparaty fotograficzne z matrycami o wysokiej rozdzielczości, jasne stałoogniskowe obiektywy, lampy błyskowe, ledowe miecze świetlne, statywy, filtry i wiele innych narzędzi, które pozwalają nam wydobyć charakter pojazdu.

OFERTA

Nasz zakres działań to miedzy innymi zdjęcia:

Samochodów

Żaglówek / Łodzi Motorowych

Motocykli / Skuterów

Samolotów

Tirów / Autobusów / Ciągników

Reportaż ze zlotów, targów i eventów motoryzacyjnych

Zapytaj o ofertę

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą fotografii motoryzacyjnej?

Zadzwoń, napisz lub zostaw do siebie kontakt!

Zadzwoń:

Wyślij do nas maila:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin.


KLIENCI DLA KTÓRYCH PRACUJEMY:

Zostań jednym z nich!