Adam Jakubiak jest właścicielem studia fotograficznego BIG BEAR STUDIO

          

ADAM JAKUBIAK  | CEO Big Bear Studio

Fotograf / Grafik

 

 

o mnie

Jestem zawodowym fotografem, retuszerem / grafikiem i informatykiem z 17 letnim doświadczeniem. Absolwentem 4 letniej szkoły o profilu fotograficznym oraz 4 letnich studiów informatycznych na specjalizacji grafika komputerowa i DTP. Odbyłem staż w profesjonalnym studio fotograficznym / reklamowym w Berlinie.

 

Swoją przygodę z zawodową fotografią zaczynałem w Przeglądzie Sportowym jako fotograf sportowy i reportażowy, później pracowałem jako grafik i informatyk tworząc strony internetowe, sklepy internetowe, katalogi, ulotki, loga firmowe, ale bardzo szybko zrozumiałem, że fotografia komercyjna / biznesowa, reklamowa, produktowa, modowa, portretowa kręci mnie najbardziej.

 

Od 2013 roku jestem właścicielem studia reklamowego Big Bear Studio w Warszawie. W swojej pracy nie ograniczam się do jednego typu zdjęć. Moim zdaniem, każda dziedzina fotografii jest wyjątkowa, często na swój sposób skomplikowana i szkoda byłoby tracić możliwości uczestniczenia w często pięknych kreatywnych projektach, a przy tym każdego dnia innych. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Przez wszystkie lata pracy obsłużyłem ponad 500 firm z różnych sektorów rynku. W moim portfolio znajdują się zdjęcia produktowe, reklamowe / aranżacyjne, biznesowe, kulinarne, wnętrz jak również portretowe, sensualne, beauty i modowe. Współpracuje z klientami korporacyjnymi oraz indywidualnymi. Doświadczenie, które zdobyłem przez lata pracy pozwoliły mi dzisiaj realizować projekty dla klientów na najwyższym poziomie w kraju oraz za granicą (Dania, Niemcy, Hiszpania, Austria, USA).

 

Od 2023 roku wchodzę na ścieżkę dydaktyczną chcąc przekazywać swoją wiedzę w zakresie fotografii studyjnej, portretowej, reklamowej i  produktowej, a także prowadzić warsztaty z retuszu, zarówno grupowe, jak i indywidualne.