Zdjęcie biznesowe na szarym tle | Fotograf Adam Jakubiak - Big Bear Studio | Sesja biznesowa i wizerunkowa profesjonalisty | Fotograf biznesowy i portretowy Warszawa

RODZAJE SESJI BIZNESOWYCH

Portret Biznesowy

To zdjęcia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i rozwoju zawodowego. Wykonywane są przeważnie na białym, szarym lub czarnym jednolitym tle. Wykorzystać je można w CV, stopce e-mail bądź w social mediach (LinkedIn, Behance, Facebook lub Instagram).

Sesja Wizerunkowa

Zdjęcia których celem jest pokazanie Ciebie w Twoim naturalnym środowisku pracy. Zdjęcia wizerunkowe ukazują Cię jako profesjonalistę i specjalistę w danym zawodzie. Jeśli chcesz rozwijać swoją markę osobistą bądź markę swojej firmy warto zastanowić się nad tego typu sesją.

Fotografia Korporacyjna

Sesja zdalna przeważnie w siedzibie klienta. Fotografujemy wtedy większą liczbę pracowników, często ukazując hierarchię i strukturę przedsiębiorstwa. Utrzymując spójność wizualną budujemy wartość marki, dzięki temu firma jest lepiej postrzegana przez potencjalnych partnerów biznesowych.

Sesja Contentowa

Pokazuje profesjonalne funkcjonowanie firmy lub promocję jej usług. Są to często zdjęcia lifestyle. Kreatywne kadry, przestrzeń biurowa, uśmiechnięci pracownicy na spotkaniach biznesowych. Zdjęcia wykonane na potrzeby strony www, do katalogu produktu lub usług firmy, content na social media.

Zdjęcie biznesowe na czarnym tle - Zdjęcia biznesowe Warszawa | Fotograf Adam Jakubiak - Big Bear Studio | Sesja biznesowa i wizerunkowa profesjonalisty | Fotograf biznesowy i portretowy Warszawa

Zdjęcia biznesowe to konieczność, gdy budujesz markę, zarówno osobistą, jak i całej firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś prezesem banku, prawnikiem, dziennikarzem, sprzedawcą, inżynierem, profesjonalna sesja biznesowa pomoże zwiększyć Twoje zarobki i wesprze Twój rozwój zawodowy. Fotografia biznesowa przynosi realne korzyści w praktycznie każdym zawodzie. Takie zdjęcia pokazują Cię w najlepszym świetle, ukazując Twoje cechy osobowości, pozytywną energie i profesjonalizm.

Wykonujemy sesje indywidualne (portret biznesowy i wizerunkowy), sesje korporacyjne (zdjęcia pracowników firmy: członków zarządu, prezesów, dyrektorów, marketingowców, analityków oraz szeregowych pracowników administracji) oraz zdjęcia grupowe. Zdjęcia wykonujemy u nas w studio na Warszawskiej Saskiej Kępie lub w siedzibie u naszego klienta. Zdjęcia są wykonywane na białym, szarym, czarnym jednolitym tle lub w przestrzeni biura.

Zdjęcia biznesowe na białym tle | Fotograf Adam Jakubiak - Big Bear Studio | Sesja biznesowa i wizerunkowa profesjonalisty | Fotograf biznesowy i portretowy Warszawa

Zapytaj o ofertę

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą zdjęć biznesowych / wizerunkowych?

Zadzwoń, napisz lub zostaw do siebie kontakt!

Zadzwoń:

Wyślij do nas maila:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin.


Profesjonalny wizerunek

W biznesie pierwszego wrażenia nie robi się dwa razy! Bardzo często świetne zdjęcia otwierają drzwi do nowych i długofalowych relacji biznesowych dlatego tak ważne jest dbanie o profesjonalny wizerunek swój oraz swojej firmy. Profesjonalne fotografie biznesowe ukażą wyjątkową osobowość i charyzmę każdego z pracowników. Takie zdjęcia można wykorzystać w wewnętrznej komunikacji firmowej, na stronach www, w stopkach e-mailowych, a także na profilach społecznościowych (np.: LinkedIn, Facebook lub Instagram).

Wzrost wartość marki

Posiadamy bogate doświadczenie w biznesie, dlatego wiemy jak duże znaczenie mają profesjonalnie wykonane i przygotowane zdjęcia portretowe. Ponad to bardzo ważnym aspektem sesji biznesowej jest spójność z już istniejącymi materiałami marketingowymi oraz treściami związanymi z komunikacją marki. Każda nasza sesja zdjęciowa poprzedzona jest rozmową, po której poznajemy bliżej Ciebie, Twoją firmę oraz markę. Dzięki temu dokładnie wiemy, jakich zdjęć i kadrów potrzebujesz, aby wartość Twojej marki wzrosła.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze sesje biznesowe zawsze przebiegają w miłej, nieformalnej atmosferze tak, aby osoba fotografowana czuła się swobodnie, dobrze i pewnie. Zwracamy uwagę na detale (sposób oświetlenia, kolor tła, rodzaj i kolor ubioru, ułożenie ciała i rąk, mimika twarzy, ułożenie włosów). Podczas każdej sesji nasza makijażystka wykonuje profesjonalny make-up fotograficzny. Na planie zdjęciowym korzystamy z tetheringu dzięki temu od razu widzimy wykonane zdjęcia na ekranie komputera.

Retusz HI-END

Doświadczony retuszer ``upiększa`` Twoje zdjęcie. Retusz portretu biznesowego powinien być naturalny tak, aby jak najlepiej pokazywał Twoją osobę. Na tym etapie między innymi usuwamy drobne niedoskonałości skóry, delikatnie modelujemy sylwetkę oraz włosy, wykonujemy globalną korektę kolorystyczną. Ponad to podczas rozmowy przy selekcji zdjęć bardzo często poruszamy temat obróbki. Dzięki temu dokładnie wiemy na co zwrócić uwagę, aby finalny efekt spełniał Twoje oczekiwania.

Gdzie je wykorzystać?

Zdjęcia biznesowe możemy wykorzystać w różnych miejscach. Oto kilka z nich:

w CV,
w social mediach (LinkedIn, Facebook, Instagram)
w stopce e-mail,
w komunikacji wewnętrznej firmy,
w gazetach branżowych,
w reklamie webowej lub drukowanej.

Pracujemy dla Klientów z całej z Polski

Twoja firma nie jest zlokalizowana w Warszawie? Obowiązki firmowe nie pozwalają Ci się ruszyć z biura? To żaden problem. Nasz zgrany team: fotograf biznesowy, asystent fotografa i makijażystka przyjedzie ze studiem do Ciebie. Cenimy Twój czas i zdajemy sobie sprawę z specyfiki Twojej pracy. Bardzo często prezesi dużych firm mają dla nas tylko 10 - 15 min. W tym krótkim czasie wykonamy wszystkie potrzebne kadry. Zapraszamy do kontaktu oraz do stałej współpracy.

KLIENCI DLA KTÓRYCH PRACUJEMY:

Zostań jednym z nich!