Eventy Firmowe / Fotografia reportażowa

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA / EVENTOWA

Kilka powodów dla których warto wynająć fotografa eventowego:

Dokumentacja

Dla nas fotografia reportażowa to nie tylko zdjęcia z ważnych momentów, ale również ukazanie atmosfery i emocji towarzyszących spotkaniu biznesowemu. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie fotografii pozwala nam widzieć więcej i uchwycić momenty nie dostrzegalne dla innych. Taka dokumentacja wydarzenia świetnie sprawdzi się w promocji, reklamie i marketingu budując przyjazny wizerunek marki.

Wysoka jakość

Profesjonalny i doświadczony fotograf reportażowy / prasowy to gwarancja wysokiej jakości zdjęć. Wykonujemy zdjęcia pełne detali, jasne, ostre w nawet bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Posiadamy własne zewnętrze systemy radiowe wyzwalania lamp, które stosujemy w trakcie wydarzeń oraz bardzo jasne obiektywy stałoogniskowe, które pięknie rysują przy jednoczesnym plastycznym rozmyciu tła.

Nowa technologia

W każdym momencie eventu, jesteśmy w stanie udostępnić Państwu kilka wybranych zdjęć. Tak, by mogły zostać udostępnione natychmiast w social mediach. Jeśli przemawia ktoś niezwykle istotny, to chwilę od rozpoczęcia jego występu, mogą Państwo wstawić relację z wydarzenia z naszymi zdjęciami. W zależności od czasu trwania wydarzenia przekazujemy od 300 do nawet 600 wyselekcjonowanych różnorodnych zdjęć.

Oszczędność czasu

Kolejnym bardzo ważnym powodem jest oszczędność czasu i wysiłku jaki musieliby włożyć uczestnicy lub pracownicy firmy w robienie zdjęć na własną rękę. Podczas trwania eventu wykonujemy zdjęcia detali, ogólnych i szerokich planów. Wykonujemy zdjęcia portretowe oraz grupowe przed budynkiem firmy lub hotelu często wykorzystując Drona.

PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM NASZEJ PRACY PODCZAS EVENTU:

  • Zawsze na miejscu pojawiamy się godzinę lub dwie przed rozpoczęciem eventu. W tym czasie robimy rozpoznanie miejsc w których będzie się odbywało całe wydarzenie. Dogadujemy ostatnie szczegóły oraz harmonogram imprezy. Rozstawiamy swój sprzęt i zaczynamy fotografować detale, scenografię / przestrzeń oraz loga firmowe lub partnerskie towarzyszące przy wydarzeniu.

 

  • Następnie przychodzi czas na zdjęcia pojawiających się gości przy rejestracji oraz networking. Zdjęcia kuluarowe, uśmiechnięci uczestnicy podczas rozmów biznesowych, będą miła pamiątką dla uczestników eventu.

 

  • Przy eventach integracyjnych fotografujemy również różnego typu gry i zabawy plenerowe.

 

  • Kolejnym etapem dnia to cześć oficjalna wydarzenia podczas której fotografujemy wydarzenia odbywające się na scenie – prelekcje, konferencje, debaty. Wykonujemy wtedy bliskie portrety każdej osoby występującej na scenie oraz szerokie kadry, na których widać przemawiającego do zgromadzonych gości.

 

  • Przerwy kawowe czy lunchowe to świetna okazja do uchwycenia rozmów ukazujących pozytywne relacje biznesowe. To też świetny moment na wykonanie zdjęć w mniejszych grupach przy różnego rodzaju ściankach z logotypem firmy oraz innych partnerów.

 

  • Po części oficjalnej bardzo często wykonujemy zdjęcia biznesowe (portrety pracowników), zdjęcia grupowe zespołu pracowników z różnych działów firmy, zdjęcia grupowe wszystkich pracowników firmy oraz zdjęcia grupowe wszystkich uczestników eventu.

 

  • Kolejnym bardzo częstym punktem wydarzenia jest oficjalna wieczorna kolacja – fotografujemy wtedy wnętrze, dekoracje na stołach, dania i  staramy się uchwycić elegancję uczestników. Podczas takiej kolacji jest również czas na podziękowania, tort i nagrody wręczane przez prezesa firmy wyróżnionej grupie osób. Pod koniec lub w trakcie rozdania nagród wykonujemy zdjęcia laureatom wraz z przedstawicielami firmy.

 

  • Ostatnim etapem całodniowego eventu jest impreza i dobra zabawa podczas zorganizowanych koncertów. Fotografujemy bawiących się gości oraz zespoły występujące na scenie.

 

  • Kończymy swoją pracę przeważnie około godziny 1 w nocy. Podczas całego dnia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i jeśli możemy zrobić coś specjalnego i wyjątkowego to służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zapytaj o ofertę

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą fotografii reportażowej?

Zadzwoń, napisz lub zostaw do siebie kontakt!

Zadzwoń:

Wyślij do nas maila:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin.


KLIENCI DLA KTÓRYCH PRACUJEMY:

Zostań jednym z nich!