Drukarka 3D
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Fotografia produktowa 360° jest szczególnie skuteczna dla produktów, które posiadają wiele szczegółów, takich jak biżuteria, kosmetyki, ubrania, sprzęt RTV/AGD, zegarki, meble, artykuły sportowe czy buty. Zdjęcia 360° to innowacyjna forma fotografii, która umożliwia dokładne przedstawienie produktów i skuteczne zwiększenie sprzedaży. Dzięki tej funkcjonalności, klienci mogą zobaczyć produkt z każdej strony i w każdym szczególe, bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego.

Zdjęcia 360°

Fotografia produktowa 360° to forma fotografii, która pozwala na przedstawienie produktu z każdej strony za pomocą serii zdjęć, które następnie są łączone w interaktywną prezentację 360° stopni. W ten sposób widz może obracać produkt na ekranie w dowolnym kierunku, obserwując każdy jego detal.

Wideo 360°

Prezentacja produktów wideo 360° jest idealnym narzędziem dla firm, które chcą pokazać swoje produkty w sposób innowacyjny i interaktywny. Zaletą tej formy prezentacji jest płynność obrotu produktu oraz łatwość w umieszczeniu filmu na aukcji produktu w sklepie internetowym klienta lub youtube.com.

GIF 360°

Format GIF jest bardzo łatwy w obsłudze i może być zaimplementowany na stronie internetowej lub aukcji produktu w bardzo krótkim czasie. Zapętlona animacja produktu w formacie GIF to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych, które chcą poprawić swoje wyniki sprzedaży poprzez innowacyjne rozwiązania.

Zdjęcie prodyktowe Alkomatu | PACKSHOT

Zapytaj o ofertę

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą zdjęć 360° lub wideo 360°?

Zadzwoń, napisz lub zostaw do siebie kontakt!

Zadzwoń:

Wyślij do nas maila:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin.

    KLIENCI DLA KTÓRYCH PRACUJEMY:

    Zostań jednym z nich!