Zdjęcia LOOKBOOK - sesja zdjęciowa odzieżowa - fotografia lookbookowa

Kochamy świat mody i reklamy!

Wykonujemy sesje zdjęciowe na potrzeby kampanii reklamowych ATL, BTL oraz POS. Dzięki doświadczonym specjalistom: fotograf mody, asystent, stylistka, makijażystka – MUA, fryzjer, profesjonalni modele, retuszer / grafik, na planie zdjęciowym powstaną kadry o najwyższej jakości, które spełnią Twoje oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje zdjęcia fashion, beauty, lookbooki – zdjęcia z modelami u nas w studio (na dowolnym tle), zdjęcia w plenerze lub wynajętej przestrzeni.

Portfolio

Kliknij na +, aby powiększyć zdjęcie.

  • All
  • Obuwie
  • Odzież
  • Okulary / Akcesoria
  • Sport

ZDJĘCIA LOOKBOOK

Cała sylwetka + detal

Najbardziej popularna i klasyczna sesja lookbook prezentująca odzież lub obuwie. Fotografowana jest cała sylwetka modela na białym lub delikatnie szarym tle w studio. Modele oświetleni są równomierne i delikatnie. Wykonywane są 3-4 zdjęcia (przód, tył, skos, prawa - lewa strona) oraz detal (struktura i rodzaj materiału, suwak, guzik, mankiet).

Portret beauty

Ten typ sesji skupia się na wykonaniu ciasnych portretów twarzy lub górnej części sylwetki modela lub modelki prezentujących biżuterię, okulary bądź produkty kosmetyczne. Sesja jest wykonywana w studio, w plenerze lub w charakterystycznym wnętrzu. Światło przeważnie jest mocniejsze i bardziej kontrastowe (mocne cienie i odblaski).

Zdjęcia fashion / ART

To kreatywna i nieszablonowa sesja skrojona na miarę! Zdjęcia są wykonywane w plenerze, w apartamencie lub w studio fotograficznym wykorzystując różne elementy sceniczne. Fotografujemy przy świetle naturalnym, sztucznym lub łączymy oba te źródła światła. Sesja idealna dla projektantów mody, stylistów, fryzjerów i MUA.

Zdjęcia LOOKBOOK - sesja zdjęciowa odzieżowa - fotografia lookbookowa

Zapytaj o ofertę

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą sesji LOOKBOOK?

Zadzwoń, napisz lub zostaw do siebie kontakt!

Zadzwoń:

Wyślij do nas maila:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin.


KLIENCI DLA KTÓRYCH PRACUJEMY:

Zostań jednym z nich!