Projektowanie stron internetowych i sklepów www to proces, który wymaga zrozumienia potrzeb użytkowników i celów biznesowych, a także uwzględnienia wielu elementów, takich jak kolor, typografia, multimedia, responsywność i dostępność. Dobrze zaprojektowana strona internetowa może przyciągnąć użytkowników i poprawić wizerunek marki.

Projektowanie stron internetowych i sklepów www to proces, który wymaga zrozumienia potrzeb użytkowników i celów biznesowych, a także uwzględnienia wielu elementów, takich jak kolor, typografia, multimedia, responsywność i dostępność. Dobrze zaprojektowana strona internetowa może przyciągnąć użytkowników i poprawić wizerunek marki.

PAKIETY

Oferujemy trzy pakiety wykonania strony internetowej.

Wizytówka WWW

Wizytówka WWW to krótki, prosty i często jednostronicowy rodzaj strony internetowej, który służy do przedstawienia podstawowych informacji o firmie, organizacji lub osobie. Wizytówka internetowa zawiera najczęściej krótki opis firmy lub osoby, jej logo lub zdjęcie, adres kontaktowy, godziny otwarcia (w przypadku firm) oraz linki np. do portali społecznościowych. Wizytówki internetowe są niedrogie w utrzymaniu, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla mniejszych firm lub osób prywatnych, które chcą mieć obecność w Internecie, ale nie potrzebują zaawansowanych funkcjonalności.

Strona Firmowa

Jest bardzo ważnym narzędziem marketingowym i komunikacyjnym dla firm, ponieważ umożliwia skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych, a także budowanie wizerunku firmy w Internecie. Strona, na której przedsiębiorstwo prezentuje swoją ofertę, informacje o produkcie lub usłudze, historię firmy, dane kontaktowe oraz inne informacje, które mogą być istotne dla klientów, partnerów biznesowych i innych zainteresowanych stron. Strona firmowa może również zawierać informacje na temat misji i wartości firmy, zespołu pracowników, wakatów pracy, aktualności z branży, czy też działalności społecznej i charytatywnej firmy.

Sklep Internetowy

To platforma internetowa, która umożliwia sprzedaż produktów lub usług za pośrednictwem Internetu. W sklepie internetowym klienci mogą przeglądać ofertę produktów lub usług, dokonywać wyboru i zakupów, a także dokonywać płatności online. Sklepy internetowe oferują zwykle różnorodne opcje płatności, w tym karty kredytowe, przelewy bankowe czy płatności przy odbiorze. Sklepy internetowe mogą sprzedawać różnego rodzaju produkty, od odzieży i artykułów spożywczych, po elektronikę, meble, książki czy kosmetyki. Mogą również oferować usługi, takie jak usługi finansowe czy usługi turystyczne.

Domena i Hosting

Domena i hosting są kluczowymi elementami, które pozwalają na udostępnienie strony internetowej w Internecie. Domena to adres internetowy, który służy do identyfikacji i łatwego odnalezienia strony www. Hosting dostarcza przestrzeń dyskową i połączenie z Internetem. Rejestracja domeny i wybór odpowiedniego hostingu są ważnymi krokami w procesie tworzenia i publikowania strony lub sklepu internetowego. Zawsze pomagamy w rejestracji tych dwóch usług.

HTML5

Nasze witryny oparte są o najnowszy język znaczników HTML5, który służy do tworzenia stron internetowych. Wprowadza szereg nowych elementów i funkcji, które poprawiają możliwości i jakość stron internetowych. Posiada lepsze wsparcie multimediów, takie jak audio, wideo, animacje i grafika wektorowa, co pozwala na lepsze i bardziej interaktywne doświadczenia użytkowników. Dodatkowo, HTML5 wprowadza wiele ulepszeń, takich jak wsparcie dla formularzy i kontrolek, poprawiony system obsługi błędów, czy możliwość tworzenia interaktywnych aplikacji bez potrzeby korzystania z języków programowania.

Profil firmy w google

Na życzenie naszego klienta pomagamy przy tworzeniu profil firmowego w Google. Jest to narzędzie, które umożliwia firmom utworzenie i zarządzanie informacjami dotyczącymi swojego biznesu, które są widoczne w wynikach wyszukiwania Google oraz w Mapach Google. Profil firmowy umożliwia przedstawienie podstawowych informacji o firmie, takich jak nazwa, adres, godziny otwarcia, numer telefonu i adres e-mail, a także dodanie zdjęć i opisu. Można również uzyskać informacje na temat recenzji i ocen wystawionych przez klientów, a także wyświetlać i aktualizować informacje o produktach lub usługach oferowanych przez firmę.

System CMS

Każda nasza strona internetowa oparta jest na systemie CMS WordPress. CMS to skrót od ang. Content Management System, czyli system zarządzania treścią. System składa się z interfejsu administracyjnego, który umożliwia dodawanie i edycję treści, a także zarządzanie funkcjami strony, takimi jak wygląd, układ, menu bez potrzeby znajomości języków programowania. Interfejs ten jest dostępny przez przeglądarkę internetową i może być dostępny tylko dla uprawnionych użytkowników.

Responsywność

Każdy nasz projekt strony jest responsywny to znaczy, że strona internetowa automatycznie dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranów, na których jest wyświetlana. Jest to czynnik bardzo ważny w dobie wzrostu korzystania z urządzeń mobilnych. W obecnych czasach strona www musi być zaprojektowana i zoptymalizowana dla różnych rozmiarów ekranów, aby zapewnić spójne doświadczenie użytkownika. Responsywność strony jest również ważnym czynnikiem SEO, ponieważ Google preferuje strony responsywne w wynikach wyszukiwania.

Google Analytics

Każda nasza strona posiada wtyczkę Google Analytics. To darmowe narzędzie analizy internetowej opracowane przez Google, które umożliwia zbieranie i analizowanie wielu różnych typów danych, takich jak liczba wizyt na stronie, czas spędzony na stronie, średnia długość wizyt, średnia liczba stron wyświetlanych na wizytę, współczynnik odrzuceń oraz informacje o źródłach ruchu, takich jak wyszukiwarki, reklamy i linki. Dzięki Google Analytics, nasi klienci mogą zidentyfikować obszary, które wymagają poprawy i zoptymalizowania strony, co pozwala na zwiększenie jej skuteczności i przyciągnięcie większej liczby użytkowników.

Zapytaj o ofertę

Chcesz zapoznać się z naszą ofertą projektowania stron WWW?

Zadzwoń, napisz lub zostaw do siebie kontakt!

Zadzwoń:

Wyślij do nas maila:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin.


KLIENCI DLA KTÓRYCH PRACUJEMY:

Zostań jednym z nich!